BASIN BÜLTENLERİ

Tahincioğlu’ndan Ev Aldıran Kampanya
2024-02-16

Gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektörünün lider markalarından Tahincioğlu; Nidapark Ataşehir, Nidapark Çankaya, Nidapark Çengelköy ve Nidapark Gündoğan projelerinde geçerli olacak yeni kampanya ve avantajlı ödeme seçenekleri oluşturdu.

İNCELE
Tahincioğlu’ndan ‘EVSANE’ kampanya: Tüm projelerde % 25 indirim
2023-11-10

Sektörün lider firmalarından Tahincioğlu Gayrimenkul, tüm projelerinde kasım ayı boyunca geçerli, ‘EFSANE Değil EVSANE’ indirim kampanyasını başlattı. Bu çok özel kampanya Nidapark Çankaya, Nidapark Çengelköy, Nidapark Ataşehir, Nidapark İstinye, Nidapark Gündoğan ve Nidapark Küçükyalı Palladium Cadde Alışveriş Sokağı Mağazaları’nda geçerli olacak.

İNCELE
Tahincioğlu’ndan “Yeni Yüzyıla 5 yeni Yıldız”
2023-10-03

Geliştirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektöründe fark yaratan Tahincioğlu Gayrimenkul, Cumhuriyetin 100. yılında 3’ü İstanbul’da olmak üzere 5 farklı projeyi, “Yeni Yüzyıla Beş Yıldız” sloganıyla hayata geçiriyor.

İNCELE
Tarihi Konut Kampanyası Nidapark Çengelköy’de Başladı
2022-09-30

Çevre, Şehircilik ve İklim Değişikliği Bakanlığı, orta ve üst gelir grubunun ev sahibi olması için Ekim ayında gerçekleştireceği kampanya kapsamında; düşük peşinat, düşük faiz ve vadeli satış üzerinde çalıştıklarını duyurdu. Gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektörünün lider markalarından Tahincioğlu da söz konusu tarihi kampanya doğrultusunda, Nidapark Çengelköy projesinden ev sahibi olmak isteyenler için yeni kampanya ve avantajlı ödeme seçenekleri sunuyor. Yüzde 10 taksitli peşinat verilerek ev sahibi olunabilen kampanya kapsamında, 36 ay 0,99 vade farkıyla ödemeler 2023 yılında başlıyor.

İNCELE
Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Sponsor Olduğu Likya Yolu Ultra Maratonu Sona Erdi
2022-09-26

Gayrimenkul sektörünün önde gelen markalarından Tahincioğlu Gayrimenkul, 65 yılı aşan tecrübesini sponsorluk anlaşmaları ile taçlandırmaya devam ediyor. 23-25 Eylül 2022 tarihlerinde bu yıl 12’ncisi düzenlenen Likya Yolu Ultra Maratonu’na sponsor olan Tahincioğlu Gayrimenkul, spora verdiği önemi bir kez daha göstermiş oldu.

İNCELE
Tahincioğlu Gayrimenkul, Göcek’in İlk Markalı Lüks Konut Projesine İmza Attı
2022-05-14

Gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektörünün önde gelen liderlerinden Tahincioğlu, Göcek’in ilk markalı lüks konut projesi Nidapark Göcek’in satışına başlıyor. Ege’nin tüm cömertliğini sunan, mavi ile yeşilin buluştuğu muhteşem bir doğanın tam ortasında konumlanan Nidapark Göcek, şehir merkezinden uzakta, fakat yürüme mesafesinde yaşamak isteyenler için bahçeli, havuzlu, geniş sosyal alanlara sahip alçak katlı villa konsepti ile bölgenin en prestijli projesi olacak.

İNCELE
2021’i satış rekoruyla kapatan Tahincioğlu, bu yıl toplam 4 yeni proje hayata geçirecek
2022-02-23

Gayrimenkul sektörünün gelişimine yön veren, birçok prestijli projede imzası bulunan, sektörün lider markası Tahincioğlu Gayrimenkul, 2021 yılını, hedeflerinin üzerinde 3,8 milyar TL’lik bir ciro ile kapattı. Yeni yıla yeni proje hedefleri ile başlayan Tahincioğlu Gayrimenkul’ün Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, geçtiğimiz yılı değerlendirmesinin yanı sıra 2022 planlarını açıkladı.

İNCELE
Tahincioğlu’ndan Çengelköy’de mahalle kültürünü yaşatan yepyeni bir proje: “Nidapark Çengelköy”
2021-06-02

Gayrimenkul yatırım ve geliştirme sektörünün önde gelen liderlerinden Tahincioğlu, uzun zamandır merakla beklenen Nidapark Çengelköy projesini satışa çıkardı. Çengelköy’ün merkezinde; boğazın, tarihin ve doğanın tam ortasında yer alan Nidapark Çengelköy, az katlı yatay mimarisi ve geniş peyzaj alanları ile dikkat çekiyor.

İNCELE
Tahincioğlu, Nidapark Küçükyalı Sedef’in Teslimlerine Başladı.
2021-04-20

Hayatı kolaylaştıran ve her ayrıntıyı planlayan projelere imza atan Tahincioğlu, Anadolu Yakası’nın en gözde ve huzurlu yaşam alanlarından Nidapark Küçükyalı projesinin Kınalı etabından sonra Sedef etabında da teslimlerine başladı.

İNCELE
Palladium Cadde Küçükyalı 2. Faz Satışları
2020-11-12

Hayata geçirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Tahincioğlu Gayrimenkul, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçireceği Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarının 1. Faz satışını çok kısa bir sürede tamamladı.

İNCELE
Palladium Cadde Küçükyalı Dükkanlar
2020-11-05

Hayata geçirdiği yenilikçi projeler ile gayrimenkul sektörüne yeni bir soluk getiren Tahincioğlu Gayrimenkul, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçireceği Nidapark Küçükyalı projesi içinde yer alan Palladium Cadde Küçükyalı mağazalarını satışa çıkardı.

İNCELE
Tahincioğlu’ndan gayrimenkul sektöründe bir ilk: Multi Evler
2020-10-02

Yaşam konforu ve hayatı kolaylaştıracak her ayrıntının planlanarak yapıldığı Tahincioğlu projelerinde yep yeni ve sektörde bir ilk olacak “MULTİ EVLER” ile tanışıyoruz. Yeni dünya düzeni ile ortaya çıkan bu yeni konsept, ilk olarak Nidapark Küçükyalı Projesinde hayat buluyor.

İNCELE
NİDAPARK KÜÇÜKYALI KINALI’DA HAYAT BAŞLIYOR
2020-08-21

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önde gelen şirketlerinden Tahincioğlu Gayrimenkul, projelerine hız kesmeden devam ediyor. Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesi ile hayata geçirdiği, Anadolu Yakası’nın ilk karma kullanımlı projelerinden biri olan Nidapark Küçükyalı içerisinde yer alan Nidapark Küçükyalı Kınalı etabının tamamlanmasıyla birlikte teslim sürecine başladı.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU’NDAN EMLAK KONUT KAMPANYASINA DESTEK BUGÜN AL, ÖDEMELERİNE 3. YIL BAŞLA
2020-06-04

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden biri olan Tahincioğlu, Emlak Konut GYO’nun son yıllarda yapmış olduğu en önemli kampanyası olan “Hayallerini Erteleme Türkiye” kampanyasına 2 projesi ile katılıyor. Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinden ev sahibi olmak isteyenler, ödemelerine 3. yıl başlayabilecek, yüzde 5 peşinat ve yüzde 10 indirim imkanından faydalanabilecek.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU’NUN NİDAPARK KÜÇÜKYALI PROJESİNE “PALLADIUM CADDE” GELİYOR
2020-02-27

Gayrimenkul sektörünün öncü şirketlerinden Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Küçükyalı projesinde fark yaratacak yeniliklere imza atmaya devam ediyor.

İNCELE
Tahincioğlu konut kredi faiz oranını 0.59’a düşürdü
2020-01-20

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün lider şirketlerinden Tahincioğlu, ev sahibi olmak isteyenler için tarihi bir kampanya başlattı. Kampanya kapsamında; Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerinde vade farkını 0,59’a düşürdü.

İNCELE
Basın Sohbeti Bülteni
2019-10-17

Gayrimenkul sektörü, kurlardaki ve faiz oranlarındaki değişim ve ekonomik gelişmelerden en fazla etkilenen sektörlerin başında geliyor.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU’NDAN 180 AYA 0,79 VADE İMKANI
2019-10-16

Türkiye’de gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden biri olan Tahincioğlu projelerinden konut almak isteyen yatırımcılar için yeni bir kampanya başlattı.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU, 12-15 MART’TA CANNES MIPIM 2013 FUARI’NDA!
2013-02-28

Tahincioğlu, Anadolu Yakası’nda yer alan Palladium Tower projesiyle Mipim 2013 Fuarı’nda Mipim Fuarı’nda ana fuar binası Riviera Hall’de R29-39 numaralı, COH Türkiye Çadırı’nda ise RSV 15 numaralı standında uluslararası yatırımcılarla bir araya gelmeye hazırlanıyor. Tahincioğlu aynı zamanda Mipim 2013 fuarının çanta sponsorluğunu da üstleniyor.

İNCELE
EMLAK KONUT GYO’NUN ATAŞEHİR İHALESİ’Nİ TAHİNCİOĞLU – KOZKEN İNŞAAT ORTAKLIĞI KAZANDI!
2013-03-28

Tahincioğlu - Kozken İnşaat Ortaklığı, Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen “İstanbul Ataşehir Batı Bölgesi 1. Kısım 6. Bölge Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesini, açık artırmada verdiği 525 milyon 500 bin TL teklifle kazandı. Anadolu Yakası’nın en güçlü ofis gayrimenkul yatırımcısı olan Tahincioğlu, Ataşehir bölgesinde uzun yıllardır proje geliştiren firma olarak bu ihale ile büyümeye devam ediyor.

İNCELE
A+ OFİS PROJESİ NİDAKULE GÖZTEPE’DE YAŞAM DÜNYA DEVİ MARKALARLA BAŞLADI!
2013-07-02

Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu, İstanbul Göztepe’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Nidakule Göztepe’de dünyanın önde gelen uluslararası firmalarıyla kapılarını açtı.

İNCELE
GÜNEYİN İNCİSİ ANTAKYA’YA 150 MİLYON DOLARLIK YATIRIM
2013-09-20

Tahincioğlu, 2008 yılında İstanbul Ataşehir’de açılan Palladium AVM’nin başarısını, bu projedeki ortağı OTA Antakya ve Gençoğlu ile birlikte Antakya’ya taşıyor. “Palladium Antakya” adıyla 150 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilecek olan alışveriş merkezi kapılarını 9 Ekim Çarşamba günü misafirlerine açıyor.

İNCELE
TAHİNCİOĞLU, PALLADIUM TOWER VE PALLADIUM ANTAKYA PROJELERİ İLE İKİ DALDA ÖDÜL ALDI!
2013-09-27

Gayrimenkul sektöründe A Plus ve prestijli projelere imza atan, Tahincioğlu’nun, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerini seçen ‘’European Property Awards 2013’’ yarışmasında finale kalan ‘’Palladium Tower’’ ve ‘’Palladium Antakya AVM’’ projelerine ödül verildi.

İNCELE
PALLADIUM AVM MEDENİYETLER MOZAİĞİ ANTAKYA’DA KAPILARINI AÇTI!
2013-10-09

Tahincioğlu, OTA Antakya ve Gençoğlu ortaklığı ile Güney’in incisi Antakya’da 150 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen Palladium Antakya Alışveriş Merkezi’nin kapılarını açtı. 9 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen kurdele kesiminin ardından, Antakya’da yaşamın yeni mozaiği olacak Palladium Antakya AVM 5 gün boyunca sürecek özel etkinlikler ile eğlencenin ve alışverişin merkezi olacak.

İNCELE