HAKKIMIZDA

En iyi projelerin içinde hayaller,
arkasında Tahincioğlu var.

TAHİNCİOĞLU GAYRİMENKUL, Tahincioğlu Holding’in gayrimenkul geliştirme ve yatırım alanında faaliyet gösteren grup şirketlerinden biri olarak sektörde fark yaratmaktadır. Türkiye’de 65 yılı aşan tecrübesiyle nitelikli perakende, ofis, konut ve alışveriş merkezi projelerinin yanında, birinci sınıf otellerin inşa ve geliştirme çalışmaları da bulunmaktadır.

Tahincioğlu’nun ana işi olan gayrimenkul geliştirmeyle birlikte yan hizmetlerle büyüyen grup, ofis yönetim hizmeti veren “Meta Gayrimenkul Yönetim”e ek olarak “Ve Gayrimenkul”, “Nidapark Gayrimenkul” ve “Tahincioğlu Yönetim ve Hizmet” şirketleri ile sektördeki gücünü artırarak çalışmalarına devam etmektedir.

Gayrimenkul geliştirme, proje tasarımı, inşaat ve pazarlama alanlarındaki tecrübeleri ile toplamda 22 prestijli uluslararası ödül sahibi olan Tahincioğlu Gayrimenkul; sektörde fark yaratan, ayrıcalıklı, çevreye ve insanlığa duyarlı yapılar üretmektedir. Tahincioğlu Gayrimenkul, tamamlanan ve devam eden 30’dan fazla proje ile 4 milyon metrekarenin üzerindeki inşaat hacmi ile sektörün lider markaları arasında yer almaktadır. Gayrimenkul ve ofis projelerinden bazıları; İstanbul’da Nidapark Beşiktaş, Nidapark İstinye, Nidapark Çengelköy, Nidapark Küçükyalı, Nidapark Ataşehir, Nidakule Levent, Nidakule Ataşehir, Nidakule Kozyatağı, Nidakule Göztepe, Bodrum’da Nidapark Gündoğan, Göcek’te Nidapark Göcek ve Ankara’da Nidapark Çankaya’dır.

Tahincioğlu Gayrimenkul projelerinde, genel yüklenici görevini Nida İnşaat üstlenirken, sektöre getirdiği yeni perspektiflerle sektörde öncü olmaya devam etmektedir. Son olarak Nidapark Gündoğan Sunset Bodrum’da otel konforunda villa yaşamıyla tatil tadında bir hayat sunmaktadır.