Sponsorluklar

En iyi projelerin içinde hayaller,
arkasında Tahincioğlu var.

Nobel Kimya ödülü üçüncü replikası, Tahincioğlu katkılarıyla Mardin Artuklu Üniversitesi’nde. Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı (MAREV) ve Mardin Eğitim Vakfı (MARSEV) ev sahipliğinde, gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu’nun katkılarıyla Bomonti Hilton Oteli’nde ‘Prof. Dr. Aziz Sancar Nobel Kimya Ödülünün Replika Takdim Töreni’ düzenlendi. Replika, Prof. Dr. Aziz Sancar adına İstanbul’da Kurulu Mardinliler Eğitim ve Dayanışma Vakfı (MAREV) Genel Başkanı Av. Haluk Eldem ve Ankara’da Kurulu Mardin Eğitim Vakfı (MARSEV) Genel Başkanı Kemal Nehrozoğlu tarafından Mardin Artuklu Üniversitesi adına Rektör Prof. Dr. Ahmet Ağırakça’ya verildi. İş dünyasının önde gelen isimlerinin, üniversitelerin rektör ve akademisyenlerinin, Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, Amerika’da Kurulu Aziz-Gwen Sancar Vakfı kurucularından ve halen Başkan Yardımcıları İsmail Arslan, Nihat Çubukçu, Süryani Ortodoks Kilisesi İstanbul Ankara ve İzmir Metropoliti Mor Fluksinos Yusuf Çetin, Süryani Katolik Patrik Vekili Korepikopos Mgr. Orhan Çamlı ile sivil Toplum kuruşları mensupları, Sancar Ailesi mensupları ve pek çok Mardinlilerin katıldığı ödül törenine, Prof. Dr. Aziz Sancar görüntülü mesajıyla eşlik etti.

İstanbul Sanat ve Medeniyet Vakfı tarafından düzenlenecek olan Hilye-i Şerif’lerin Hat Sanatıyla buluştuğu, geçmişten gelen güzide eserlerin günümüz nesillerine sunulacağı ‘Uluslararası “AŞK-I NEBİ” HİLYE-İ ŞERİF SEMPOZYUMU VE SERGİSİ’ nde Tahincioğlu olarak ana sponsorluğu üstelenerek etkinliğe destek olduk.

Tahincioğlu olarak; sanatseverlerin güncel sanat hakkında etraflıca, en doğru şekilde ve çabuk bilgi almalarını sağlamak, koleksiyonerlik ve hamilik hakkında farkındalık yaratmak amacıyla 3. Düzenlenen Domates, Biber Patlıcan sanat etkinliklerinin ana sponsorlu olduk. Gerçekleştirilen etkinlik kapsamında sanatseverlerin sanata, sanatçılara, koleksiyonerlere, küratörlere, gaelri ve mzüelere kısaca sanat dünyasını oluşturan tüm oyunculara kolaylıkla erişebilmelerine sağlayan bu etkinliğe destek olmaktan mutluluk duyuyoruz.

Türkiye’deki en büyük çağdaş sanat platformu ve dünyanın en önemli 3 çağdaş sanat etkinliğinden biri olan İstanbul Bienali, kapılarını Türkiye ve dünyadan sanatseverlere açıyor. Vizyonu ve misyonu çerçevesinde sanata ve sanatçıya verdiği destekle pek çok proje içerisinde yer alan Tahincioğlu, 14. İstanbul Bienali’ne ev sahipliği yapacak olan Büyükada bölümünün altın destekçisi olarak daha çok kişiye ulaşması ve daha etkin bir şekilde tanıtılmasına katkıda bulundu.

Bahçeşehir SuperMassive, Hakan Baş ve Kaan Karamancı tarafından 6 Ocak 2016 tarihinde kurulan, Türkiye Şampiyonluk Ligi'nde yer alan e-Spor takımıdır. Tahincioğlu olarak 2017 tarihin’den beri Bahçeşehir Supermassive’in ana sponsoruyuz.

Bugüne kadar gerçekleştirdiği nitelikli ve farklı projelerle adından söz ettiren Tahincioğlu, Türkiye’nin gayrimenkul platformu Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) gerçekleştirdiği 15. Gayrimenkul Zirvesi’nin “Sürdürülebilir Gelecek’ sponsorluğunu üstlendi. Bugüne kadar gerçekleştirdiği nitelikli ve farklı projelerle adından söz ettiren Tahincioğlu, Türkiye’nin gayrimenkul platformu Gayrimenkul ve Gayrimenkul Yatırım Ortaklığı Derneği’nin (GYODER) gerçekleştirdiği 15. Gayrimenkul Zirvesi’nin “Sürdürülebilir Gelecek’ sponsorluğunu üstlendi.

Tahincioğlu olarak dünyanın önde gelen gayrimenkul yöneticilerinin bir araya geleceği Global Real Estate Institute (GRI) Konferansları’nın 2013 yılı çevre dostu sponsoru olarak fuara destek vermekten büyük mutluluk duyuyoruz.

Sürdürülebilir ve çevre dostu yaklaşımı çerçevesinde gerçekleştirdiği projeleri ile dikkat çeken Tahincioğlu, ‘’3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’’nin gümüş sponsoru oldu. Yapılarda sürdürülebilirlik, yenilenebilir enerji, yeşil bina sistemlerindeki çevre dostu yaklaşımların ve yeniliklerin değerlendirileceği zirvede Tahincioğlu Gayrimenkul, 8 numaralı standında katılımcılarla bir araya geldi.