Nidapark Göcek Hakkında

< Geri Dön

Göcek’in ilk markalı lüks konut projesi olan Nidapark Göcek, müstakil villa konsepti ve her villaya özel havuzuyla, size özel bir Ege masalı sunuyor. Mavinin yeşili kucakladığı yerde, sakin ve keyifli bir hayat sunan Nidapark Göcek, 22.146 m2’lik arazi üzerinde, farklı m2 seçenekleriyle 32 müstakil villadan oluşuyor.

Göcek’in dokusu gözetilerek, özenle tasarlanmış her bir villa, güneşin, doğanın ve denizin keyfini evlerinizde de sürdürme imkânı sağlıyor. Şömineli iç avlusu ile her mevsim kalabileceğiniz özel bir yuva olarak yaşamınızın merkezi oluyor. Spor salonundan saunaya, pilates stüdyosundan buhar odasına kadar pek çok aktiveye imkân sağlayan sosyal tesisleriyle de alıştığınız yaşam tarzını devam ettirebilmeniz için ihtiyacınız olan her şeyi size fazlasıyla sunuyor.

Konumu itibarıyla masmavi koylara, şehir merkezindeki sosyal alanlara, havalimanına ve çevre ilçelere ulaşım kolaylığı sağlayan Nidapark Göcek, Muğla Fethiye Çevreyoluna 1 dk, Göcek çarşı ve marinalara 5 dk, Dalaman havalimanına 17 dk, Fethiye şehir merkezine 23 dk mesafede bulunuyor.Her türlü istek, beklenti ya da öneriniz için iletişim formunu doldurun, size geri dönelim.