Tahincioğlu
EN İYİ PROJELERİN
İÇİNDE HAYALLER,
ARKASINDA
TAHİNCİOĞLU VAR.

Basın Bültenleri

Sign Of The City Awards’da Tahincioğlu’na Üç Ödül Birden

Hayata geçirdiği projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Türk inşaat ve gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden Sign of the City Awards 2018’de üç ödül birden aldı. Tahincioğlu, Tahincioğlu Basketbol Süper Ligi projesiyle ‘En İyi Pazarlama’, İçerde Çocuk Var projesiyle ‘En İyi Sosyal Sorumluluk’ ve Nidapark Seyrantepe projesiyle ‘En İyi Tesis Yönetimi’, ödüllerine layık görüldü.

Tahincioğlu’nun Nidapark Seyrantepe Projesine European Property Awards’tan Ödül

17.09.2018
Markalı konut sektörünün lideri Tahincioğlu, Avrupa’nın önde gelen gayrimenkul ödüllerinden European Property Awards’ta (Avrupa Gayrimenkul Ödülleri) Nidapark Seyrantepe projesi ile Residential High-rise Architecture (Yüksek Bina Mimarisi) kategorisinde ödül kazandı.

Tahincioğlu’ndan ilk yarıda satış rekoru

19.07.2018
Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu, 2018 yılının ilk yarısında konut satışlarından 631 milyon 556 bin TL’lik ciro ile satış rekoru elde etti. Tahincioğlu tarafından Emlak Konut GYO güvencesiyle yapımı devam eden Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye projeleri de Emlak Konut GYO projeleri arasında en çok satan ilk 5 proje arasında yer aldı.

Nidapark Seyrantepe’ye Gold seviyesinde LEED sertifikası

11.07.2018
Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu’nun; Seyrantepe’de yer alan konut projesi Nidapark Seyrantepe, LEED Gold sertifikasını aldı.

Emlak Konut Projeleri arasında 2018 Yılının İlk Üç Ayında En Çok Satış Yapan Dört Projeden İkisi Tahincioğlu’nun

13.04.2018
Türkiye’nin en büyük gayrimenkul yatırım ortaklığı şirketi Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği ayrıcalıklı projelerle, konut ve ofis sahibi olmak isteyenlerin tercih ettiği Tahincioğlu, Başakşehir’de ve İstinye’de hayata geçirdiği lüks konut projeleri Nidapark Kayaşehir ve Nidapark İstinye ile en çok satış yapan firma oldu. Avrupa yakasının yükselen değeri Nidapark Kayaşehir projesi, Emlak Konut GYO projeleri arasında yılın ilk üç ayında; 145 bağımsız bölüm ve 133.591 milyon liralık ciro ile satış rekoruna imza attı. Nidapark Kayaşehir, ulaştığı adet ve ciroyla yine Emlak Konut GYO projeleri arasında birinci sıraya yükseldi. Nidapark İstinye projesi ise 105.2 milyon liralık ciroyla en çok satış yapan projeler arasında ilk dörtte yerini aldı.

Tahincioğlu’nun Az Katlı Çok Karlı Projesi Nidapark Ayyıldız’da Satışlar Başladı

07.04.2018
Gayrimenkul sektöründe ayrıcalıklı ve nitelikli projelerle adından söz ettiren Tahincioğlu’nun İstanbul’un yeni yıldızı Kâğıthane’nin merkezinde inşa ettiği Nidapark Ayyıldız, projesinde satışlar başladı. Yüzde 5 peşinat, 60 ay vade farksız ödeme seçeneğiyle satışa sunulan Nidapark Ayyıldız, peşinattan 6 ay sonra yüzde 5, 12 ay sonra yüzde 10 ara ödeme avantajlarıyla ev sahibi olma imkanı sunuyor.

Gayrimenkul Sektörünün Lideri Tahincioğlu MIPIM’de Yerini Aldı

01.03.2018
Tahincioğlu, her yıl Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen gayrimenkul sektörünün buluşma noktası MIPIM Fuarı’ndaki yerini aldı. Nidapark Bomonti ve Nidakule Finans Merkezi projeleri ile fuara katılan Tahincioğlu, projelerini görücüye çıkardı. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Uluslararası arenada pek çok organizasyonda yerimizi alıyoruz, dünyanın en büyük emlak organizasyonu olarak gösterilen MIPIM’de bunlardan biri. Uluslararası boyutta organizasyonlara her zaman önem veriyoruz, fuarlarda ülkemizde yatırımların hız kesmeden devam ettiğini ve sektörümüzün gelişimini anlatmak için önemli fırsat yakalıyoruz. Türkiye’nin gücünü, yatırım potansiyelini ve vizyonunu göstermek adına bu fırsatlar değerlendirilmeli” dedi

Tahincioğlu’nun Nidapark Küçükyalı projesindeki Cadde Dükkânları, ihalesiz satışta

01.03.2018
Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Küçükyalı projesinde yer alan 92 dükkandan 61’ini satışa çıkarıyor. Konut alanları, okul, ibadethane, meydan ve park alanlarından oluşan Nidapark Küçükyalı projesinin 350 metre uzunluğundaki alışveriş caddesinde yer alan dükkanların satışı açık artırmaya girmeden ihalesiz olarak gerçekleşiyor.

Tahincioğlu 2017 Yılının Lideri Oldu

16 02 2018
Hayata geçirdiği ayrıcalıklı projelerle gayrimenkul sektörünün öncü firmalarından Tahincioğlu, 2017 yılında sektör lideri konumuna gelerek 2.5 milyar TL rekor ciro elde etti. Tahincioğlu, bu dönemde toplam 1.454 konut, ofis ve dükkandan oluşan bağımsız bölümün satışına da imza attı.

Tahincioğlu 3 Projesiyle Expo Turkey By Qatar 2018’deki Yerini Aldı

17.01.2018
Tahincioğlu, Doha’da düzenlenen Expo Turkey by Qatar Fuarı’na üç nitelikli projesiyle katıldı. Fuarda, Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Kayaşehir, Nidapark Küçükyalı ve Nidapark İstinye projelerini görücüye çıkaran Tahincioğlu, uluslararası platformda da yatırımcılarla buluştu.

TAHİNCİOĞLU’NUN, LÜKSTE SINIR TANIMAYAN NİDAPARK İSTİNYE PROJESİNDE SATIŞLAR BAŞLADI

23.11.2017
Geçmişi antik dönemlere uzanan İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de, muhteşem deniz manzarasıyla ve mimari özellikleri ile ön plana çıkan Nidapark İstinye projesi, lükste sınır tanımıyor. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Yeni projemiz Nidapark İstinye, İstanbul’un en eski ve prestijli semtlerinden İstinye’de, ince zevklerle tasarlanan yaşam kalitesiyle bir evin, insanın hayatında ne kadar büyük yer kaplayabileceğini ortaya koyuyor” dedi.

ÜNLÜ Portföy’den, Nidapark Küçükyalı’ya 45 Milyon TL’lik Yatırım

25.10.2017
ÜNLÜ & Co iştiraki ÜNLÜ Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, gayrimenkul sektörünün öncülerinden olan Tahincioğlu’nun Emlak Konut GYO’nun güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Küçükyalı projesine toplam değeri 45 milyon TL’lik yatırım yaptı.

TAHİNCİOĞLU’NDAN TARİHİ SEMTE YAKIŞIR PROJE: NİDAPARK BOMONTİ

04.10.2017
Hayata geçirdiği ayrıcalıklı projelerle gayrimenkul sektörünün öncülerinden olan Tahincioğlu’nun, 100 yılı aşkın tarihiyle İstanbul’un prestijli semti ve şehrin yeni gözdesi Bomonti’de hayata geçirdiği yeni projesi Nidapark Bomonti’de satışlar başladı.

İŞ PORTFÖY GAYRİMENKUL YATIRIM FONU, TAHİNCİOĞLU’NUN “NİDAKULE ATAŞEHİR BATI” PROJESİ’NE YATIRIM YAPTI

21.09.2017
İş Portföy Birinci Gayrimenkul Yatırım Fonu, Tahincioğlu’nun Batı Ataşehir’deki en son projesi olan “Nidakule Ataşehir Batı”nın tamamını satın alarak üçüncü yatırımını gerçekleştirdi. Ofis çalışanlarına farklı bir yaşam sunmayı hedefleyen A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir Batı, iş dünyasının gelişmekte olan bölgesinde ve İstanbul Finans Merkezi’nin hemen yanında yer alıyor.

TAHİNCİOĞLU’NDAN KAYAŞEHİR VE KÜÇÜKYALI PROJELERİNDE ‘ŞİMDİ AL, OCAK 2019’DA ÖDE’ AVANTAJI

14.09.2017
Gayrimenkul sektörünün ülke ekonomisine katkı sağlamak amacıyla başlattığı ‘Şimdi Al, Ocak 2019’da Öde’ kampanyasına Tahincioğlu Nidapark Kayaşehir ve Nidapark Küçükyalı projeleriyle yer alıyor.

TAHİNCİOĞLU NİTELİKLİ 2 PROJESİYLE DUBAI CITYSCAPE’TE YERİNİ ALDI

Tahincioğlu, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından biri olan ve Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2017 Fuarı’na bu yıl da 2 nitelikli projesi ile katıldı.

TAHİNCİOĞLU, BASKETBOL SÜPER LİGİ İSİM SPONSORU OLDU

20.06.2017
Hayata geçirdiği nitelikli projelerle gayrimenkul sektöründe fark yaratan Tahincioğlu, Türkiye
Basketbol Federasyonu (TBF) işbirliği ile Avrupa’nın en iyi ligleri arasında yer alan Basketbol
Süper Ligi’nin isim sponsoru oldu.

NİDAKULE KAYAŞEHİR OFİS İÇİN ÖN SATIŞLAR BAŞLADI

02.05.2017
Avrupa yakasının yatırım merkezi Kayaşehir’in Leed sertifika adayı olan ilk ve tek A+ ofis projesi Nidakule Kayaşehir, Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu kalitesi ve Emlak Konut güvencesiyle ön satışlarına başladı.

TAHİNCİOĞLU NİDAPARK KÜÇÜKYALI PROJESİ ÖN SATIŞLARI DEVAM EDİYOR

28.04.2017
Gayrimenkul sektörünün önde gelen isimlerinden Tahincioğlu, Emlak Konut GYO güvencesiyle Nidapark Küçükyalı projesini hayata geçirmeye hazırlanıyor. İstanbul Anadolu yakasının en prestijli bölgelerinden biri olan Küçükyalı’da konumlandırılan Nidapark Küçükyalı projesi ticaret-konut alanları ile birlikte okul, meydan belediye hizmet ve park alanlarından oluşuyor. Emlak Konut GYO’nun 1 Şubat tarihinde başlattığı kampanyasında ön satışa çıkan Nidapark Küçükyalı projesinin Şubat 2020 tarihinde teslim edilmesi öngörülüyor.

“NİDAPARK KAYAŞEHİR” PROJESİ AZERİ YATIRIMCILARLA BULUŞTU

22.11.2016
Tahincioğlu, Azerbaycan’ın başkenti Bakü’de gerçekleşen 2. RECEXPO Uluslararası Gayrimenkul ve Yatırım Fuarı’na Emlak Konut GYO güvencesiyle hayata geçirdiği Nidapark Kayaşehir projesiyle katıldı. Tahincioğlu Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, “Azerbaycan gerek coğrafik konumu gerekse kültürel yaklaşımı ile Türkiye’ye çok yakın duran kardeş ülkemiz. Güçlü bir ekonomiye sahip olan Azerbaycan’da Azeri yatırımcılarımızla projelerimizi buluşturmak ve onların beğenisine sunmanın her iki ülkeye de önemli fırsatlar sunduğunu düşünüyoruz” dedi.

TAHİNCİOĞLU NİDAPARK KAYAŞEHİR YENİ SAHİPLERİNİ BEKLİYOR

29.09.2016
İstanbul’un yükselen bölgelerinden biri olan Başakşehir’de yeni bir yaşam alanı oluşturmaya hazırlanan Tahincioğlu, Nidapark Kayaşehir projesiyle her biri ayrı bir proje gibi tasarlanan konut blokları, cadde dükkanları, ofis bloğu ve alışveriş merkeziyle ayrıcalıklı bir yaşamın kapılarını açıyor. Emlak Konut güvencesiyle inşa edilen Nidapark Kayaşehir projesinin günden güne değerlenen bu bölgenin değerini daha da artırması bekleniyor.

TAHİNCİOĞLU 3 AYRICALIKLI PROJESİYLE DUBAI CITYSCAPE’TE YERİNİ ALDI

07.09.2016
Tahincioğlu, dünyanın önde gelen gayrimenkul fuarlarından biri olan ve Dubai’de düzenlenen Cityscape Global 2016 Fuarı’na 3 ayrıcalıklı projesi ile katıldı. Cityscape Global 2016 fuarında Nidakule Ataşehir Batı, Nidakule Finans Merkezi ve Nidapark Kayaşehir projelerini görücüye çıkaran Tahincioğlu uluslararası platformda da yatırımcılarla buluştu.

TAHİNCİOĞLU’NDAN, MİLLİ TAKIMA MİLLİ KALECİ RÜŞTÜ REÇBER İLE DESTEK

05.06.2016
Tahincioğlu, Euro 2016 Avrupa Futbol Şampiyonası’nda Milli Takım’a özel bir kampanya ile destek veriyor. Tahincioğlu sosyal medyada kampanyasıyla “Tezahüratını yap, Milli takıma destek ol, Tahincioğlu’ndan hediyeni kazan! En iyi ve en yaratıcı tezahüratı sen yap Rüştü ile İspanya-Türkiye maçını beraber izleme şansını ve lisanslı taraftar tişörtünü yakala” diyor.

TAHİNCİOĞLU EMLAK KONUT GYO MALTEPE KÜÇÜKYALI İHALESİNİ KAZANDI

07.06.2016
Tahincioğlu Gayrimenkul, Emlak Konut GYO'nun Maltepe Küçükyalı'da yer alan 114 bin 239 metrekarelik arsasının ihalesini, 1 milyar 527 milyon TL’lik en yüksek teklifle kazandı.

TAHİNCİOĞLU, GELECEĞE YATIRIM YAPIYOR PROJELERİNİ LEED SERTİFİKALI HAYATA GEÇİRİYOR

17.05.2016
LEED Sertifika sahibi ve adayı projeleriyle geleceğe yatırım yapan gayrimenkul firmalarının başında yer alan Tahincioğlu, Türkiye'de en çok ‘yeşil bina’ya imza atan marka olmaya devam ediyor. Tahincioğlu, bugüne kadar LEED Sertifikası aldığı ve almaya aday gösterildiği toplam 12 projeyle insana ve doğaya saygılı, daha yaşanılabilir bir dünya için çalışıyor.

TAHİNCİOĞLU 15. GAYRİMENKUL ZİRVESİNİ DESTEKLEMEYE DEVAM EDİYOR

10.05.2016
Hayata geçirdiği projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bakış açısı getiren Tahincioğlu, 10 Mayıs 2016 tarihinde Raffels Hotel İstanbul’da gerçekleşecek olan 15. Gayrimenkul Zirvesi’ni bu yıl da desteklemeye devam ediyor.

TAHİNCİOĞLU 3 ÖZEL OFİS PROJESİYLE MIPIM’DE FARK YARATTI

08.03.2016
Tahincioğlu, dünyanın en büyük emlak organizasyonu olarak gösterilen ve her yıl Fransa’nın Cannes şehrinde düzenlenen gayrimenkul sektörünün buluşma noktası MIPIM Fuarı’na 3 yeni projesi ile çıkarma yaptı. Nidakule Levent, Nidakule Ataşehir Batı ve Nidakule Finans Merkezi projeleri ile fuara katılan Tahincioğlu, pek çok yatırımcı ile de birebir temasta bulundu.

S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi’nde Yeni Sergi: ‘MACK. Sadece Işık ve Renk’ 18 Şubat 2016’da açılıyor

08.02.2016
S.Ü. Sakıp Sabancı Müzesi, Alman modernizminin öncülerinden Heinz Mack’ın 60 senelik uzun ve üretken kariyerini, 100’den fazla eser ile galerilerinde ağırlamaya hazırlanıyor.

NİDAPARK SEYRANTEPE, SOSYAL ALANLARIYLA FARK YARATACAK

15.01.2016
Tahincioğlu tarafından Seyrantepe’de yapımına başlanan Nidapark Seyrantepe projesi, her yaş için planlanan geniş ve çeşitli sosyal alanlarıyla dikkat çekiyor. Projede yer alan 368 dairenin büyüklükleri 79-324 metrekare arasında değişiyor.

NİDAKULE ATAŞEHİR PROJESİ’NDE 21 DÜKKAN İHALE SONRASI SAHİPLERİNİ BULACAK

04.12.2015
Finans Merkezinin kalbi Ataşehir’de gerçekleştirilen A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir projesinde yer alan 21 dükkan 19 Aralık 2015 Cumartesi günü saat 11:00’da açık artırma yöntemiyle satışa sunuluyor. Emlak Konut GYO A.Ş. güvencesiyle Tahincioğlu tarafından hayata geçirilen Nidakule Ataşehir; insan odaklı, çevre dostu yapısı ile yatırımcılara cazip fırsatlar sunuyor.

TAHİNCİOĞLU SİGN OF THE CİTY AWARDS’DA 2 ÖDÜLÜN SAHİBİ OLDU

05.11.2015
Gayrimenkul sektörünün en önemli ödüllerinden biri olan Sign of the City Awards’da 5 projesiyle, 7 kategoride 13 başvurusu finale kalan Tahincioğlu, 2 ödülün sahibi oldu.

TAHİNCİOĞLU, İSTANBUL’U ‘RESMET PROJESİ’YLE 2015 INTERNATİONAL BUSİNESS AWARDS’DAN ÖDÜL İLE DÖNDÜ

23.10.2015
Hayata geçirdiği projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Tahincioğlu ‘İstanbul’u Resmet’ projesiyle, dünyanın en başarılı kurumlarının ödüllendirildiği 2015 Stevie International Business Awards’da gayrimenkul sektöründe ‘Yılın Pazarlama Kampanyası’ kategorisinde Silver ödülüne layık görüldü.

TAHİNCİOĞLU’ NUN YENİ PROJESİNDE YER ALAN 374 DAİRE SATIŞA SUNULDU

29.09.2015
İstanbul’un yükselen değeri Başakşehir’de yeni bir yaşam alanı oluşuyor. Alışveriş caddesi, sosyal alanları ve parklarıyla fark yaratacak ve Tahincioğlu imzasıyla hayata geçirilecek Nidapark Başakşehir projesi 2+1’den 4+1’e kadar farklı daire seçenekleri ile herkesin hayal ettiği ferah, geniş hacimli ve aile sıcaklığında ideal bir şehir yaşamı sunuyor.

TAHİNCİOĞLU, İSTANBUL BİENALİ’Nİ DESTEKLİYOR.

02.09.2015
Bu yıl TUZLU SU: Düşünce Biçimleri Üzerine Bir Teori başlığıyla düzenlenen 14. İstanbul Bienali’nin altın destekçisi olarak sanatseverlerle buluşmanın heyecanını yaşıyoruz.

BİR DİLEK TUT DERNEĞİ İÇİN DÜZENLENECEK OLAN YARDIM KONSERİNİN ANA SPONSORU OLDUK.

17.08.2015
14 Eylül 2015 Pazartesi İtü Stadyumu'nda 14.'sü düzenlenecek olan 'Bir Dilek Tut' derneği yardım konserine, ana sponsor olmaktan büyük mutluluk duyuyoruz.

NİDAPARK BEŞİKTAŞ YENİ SAKİNLERİ İLE BULUŞTU.

29.06.2015
Hayata geçirdiği projelerle gayrimenkul sektörüne farklı bir bakış açısı getiren Tahincioğlu’nun lüks konut projesi Nidapark Beşiktaş, yeni sakinleri ile buluştu.

TAHİNCİOĞLU’NDAN GELECEĞİN MİMAR VE MÜHENDİSLERİNE ŞANTİYE!

19.06.2015
Tahincioğlu, KidzMondo Trump İstanbul’da inşaat alanının 3 yıl boyunca sponsorluğunu üstlendi.

TAHİNCİOĞLU “İSTANBUL’U RESMET” PROJESİYLE ALTIN PUSULA’YA LAYIK GORÜLDÜ

26.05.2015
Tahincioğlu İstanbul’u Resmet projesi ile Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) düzenlediği 14. Altın Pusula Ödülleri’nde “Kategori Dışı Özel Projeler” ödülüne layık görüldü.

TAHİNCİOĞLU “İSTANBUL’U RESMET” PROJESİYLE ALTIN PUSULA’YA LAYIK GORÜLDÜ

26.05.2015
Tahincioğlu “İstanbul’u Resmet Projesi” ile Türkiye Halkla İlişkiler Derneği’nin (TÜHİD) düzenlediği 14. Altın Pusula Ödülleri’nde “Kategori Dışı Özel Projeler” kategorisinde ödüle layık görüldü

TAHİNCİOĞLU İSTİNYE İHALE AÇIKLAMA

30.03.2015
Bugün Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen İstinye, Sarıyer’deki arsa satışı karşılığı gelir paylaşımı ihalesini, toplam satış geliri 3.672.000.000 TL, arsa payı oranı %51.1 ve Emlak Konut GYO’nun bugüne kadar düzenlemiş olduğu bütün ihaleler içerisindeki en yüksek arsa satış bedeli 1.876.392.000 TL ile Tahincioğlu olarak kazanmanın gururunu yaşıyoruz.

PALLADİUM TOWER, LEED SERTİFİKASI ALDI

30.03.2015
Tahincioğlu Gayrimenkul tarafından Ataşehir’de hayata geçirilen nitelikli ofis projesi Palladium Tower, Leed Gold Sertifikası’na layık görüldü. Palladium Tower, sürdürülebilirlik ve enerji verimliliği alanında dünyanın en önemli sertifikası olan Leed Gold Sertifikası’nı çevresel, ekonomik ve sosyal pek çok kriteri sağlayarak almaya hak kazandı.

“DAHİ BELLEK”IN MARKA KONFERANSI’NDA SERGİLENEN İSTANBUL RESMİNE BÜYÜK İLGİ

18.12.2014
Bu yıl 15’incisi düzenlenen Marka Konferansı’nın Platinium Lounge sponsorları arasında yer alan Tahincioğlu’nun standı, konferans katılımcılarının uğrak yeri oldu. “Dahi bellek” Stephen Wiltshire’ın çizdiği orijinal İstanbul resminin sergilendiği standda ayrıca katılımcılara eserin küçük boy baskısı hediye edildi.

NİDAPARK SEYRANTEPE, DÜZENLENEN BASIN TOPLANTISI İLE GÖRÜCÜYE ÇIKTI.

12.11.2014
Tahincioğlu kalitesi ile İstanbul'un en cazip lokasyonlarından Seyrantepe'de yükselen Nidapark Seyrantepe, bugün basına tanıtıldı. Projenin tanıtımı amacıyla düzenlenen basın toplantısında konuşan Tahincioğlu Holding Yönetim Kurulu Başkanı Özcan Tahincioğlu, bugüne kadar gerçekleştirdikleri bütün konut ve nitelikli ofis projelerine büyük talep olduğunu belirterek, Nidapark Seyrantepe’de de daha şimdiden aynı ilgiyi görmekten gurur duyduklarını söyledi.

NİDAPARK BEŞİKTAŞ “EN İYİ REZİDANS ÖDÜLÜ”NE LAYIK GÖRÜLDÜ.

07.10.2014
İstanbul’un kalbi Beşiktaş’ta konumlanan, modern detaylarla örülmüş yaşam tarzı ile samimi mahalle hayatını harmanlayan Nidapark Beşiktaş, Sign of the City Awards’dan “Devam Eden Projeler kategorisinde En İyi Rezidans” ödülünü aldı.

PALLADIUM TOWER’IN AÇILIŞI IÇIN HAFIZASINA KAZIDIĞI İSTANBUL’U DEV TUVALE RESMEDECEK

23.09.2014
Tahincioğlu Gayrimenkul, Palladium Tower açılışı nedeniyle “dahi bellek” lakaplı İngiliz boyama sanatçısı Stephen Wiltshire’ı Türkiye’ye davet etti. Wiltshire, 45 dakika boyunca helikopterle gezdiği İstanbul resmini 5 gün boyunca dev bir tuvale çizerek, İstanbullular’a armağan edecek.

NİDAKULE ATAŞEHİR GÜNEY’İN TAMAMI 223.61 MİLYON TL’YE SATILDI.

29.08.2014
Ofis yatırımlarında gerçekleştirdiği projelerle dikkat çeken Tahincioğlu, İstanbul Finans Merkezi’nin kalbi Ataşehir’de A Plus ofis projesi "Nidakule Ataşehir’’in ikinci etabı Nidakule Ataşehir Güney’in satışını gerçekleştirdi. TOKİ iştiraki Emlak Konut GYO A.Ş. iş birliği ile gerçekleştirilecek Nidakule Ataşehir Güney 150 bağımsız bölümden oluşmaktadır.

“NİDAKULE ATAŞEHİR” FİNANS MERKEZİNİN KALBİ ATAŞEHİR’DE SATIŞA ÇIKIYOR

15.04.2014
Ofis yatırımlarında gerçekleştirdiği projelerle dikkat çeken Tahincioğlu, İstanbul Finans Merkezi’nin kalbi Ataşehir’de A Plus ofis projesi ‘’Nidakule Ataşehir’’in ilk etabı Nidakule Ataşehir Kuzey’i hayata geçiriyor.

FİNANS MERKEZİ’NİN A PLUS OFİS PROJESİ NİDAKULE ATAŞEHİR ÖN SATIŞA ÇIKTI

14.03.2014
Tahincioğlu’nun İstanbul Finans Merkezi Ataşehir’de hayata geçirdiği A+ ofis projesi Nidakule Ataşehir ön satışa çıktı. 14 Nisan’a kadar ön satışta olacak, TOKİ ve Emlak Konut GYO iş birliği ile hayata geçirilen Nidakule Ataşehir ; insan odaklı, çevre dostu yapısı ile ofis yatırımcılarına cazip fırsatlar sunuyor.

TAHİNCİOĞLU, 3. ULUSLARARASI YEŞİL BİNALAR ZİRVESİ’NE SPONSOR OLDU

10.02.2014
Sürdürülebilir ve çevre dostu yaklaşımı çervevesinde gerçekleştirdiği projeleri ile dikkat çeken Tahincioğlu, ‘’3. Uluslararası Yeşil Binalar Zirvesi’’nin gümüş sponsoru oldu. Yapılarda sürdürülebilirlik, yenilenebilir enerji, yeşil bina sistemlerindeki çevre dostu yaklaşımların ve yeniliklerin değerlendirileceği zirvede Tahincioğlu, 8 numaralı standında katılımcılarla bir araya gelecek.

TAHİNCİOĞLU HOLDİNG İŞTİRAKLERİ İLE PALLADIUM TOWER’A TAŞINIYOR!

23.01.2014
Anadolu Yakası’nın en prestijli A+ ofis projelerinden biri olan Palladium Tower; dünyanın önde gelen firmaları tarafından talep görmeye devam ediyor. İnşaat çalışmalarının da hız kazanmasıyla birlikte teslim tarihi olan Aralık ayından önce Palladium Tower’ın tamamlanması öngörülüyor. Tahincioğlu Holding, Tahincioğlu ve Nida İnşaat’ın da binanın en üst 3 katına taşınacağı Palladium Tower, kaba inşaatın tamamlanmasıyla birlikte daha fazla dikkat çekmeye başladı.

TAHİNCİOĞLU’NUN YENİ PROJESİ NİDAPARK BEŞİKTAŞ SATIŞA ÇIKTI!

25.10.2013
Ofis projeleri geliştirme alanında birçok başarılı projeye imza atan Tahincioğlu, Beşiktaş’ta rezidans projesi olarak konumlandırdığı Nidapark Beşiktaş’ın ön satışlarına başladı. Stüdyo, 1+1 ve 2+1 rezidans tiplerinden oluşan toplam 58 ünitelik projede; boğaz manzaralı açık yüzme havuzu, lounge, fitness salonu, barbekü, tarihi ağaçlar ile tarihi çeşmenin bulunduğu ön ve arka bahçe bulunuyor. Ekim ayında ön satışlarına başlanan projenin ilk 3 günde %30’u satıldı.

PALLADIUM AVM MEDENİYETLER MOZAİĞİ ANTAKYA’DA KAPILARINI AÇTI!

09.10.2013
Tahincioğlu, OTA Antakya ve Gençoğlu ortaklığı ile Güney’in incisi Antakya’da 150 milyon dolarlık yatırım ile hayata geçirilen Palladium Antakya Alışveriş Merkezi’nin kapılarını açtı. 9 Ekim Çarşamba günü gerçekleştirilen kurdele kesiminin ardından, Antakya’da yaşamın yeni mozaiği olacak Palladium Antakya AVM 5 gün boyunca sürecek özel etkinlikler ile eğlencenin ve alışverişin merkezi olacak.

TAHİNCİOĞLU, PALLADIUM TOWER VE PALLADIUM ANTAKYA PROJELERİ İLE İKİ DALDA ÖDÜL ALDI!

27.09.2013
Gayrimenkul sektöründe A Plus ve prestijli projelere imza atan, Tahincioğlu’nun, dünyanın en iyi gayrimenkul projelerini seçen ‘’European Property Awards 2013’’ yarışmasında finale kalan ‘’Palladium Tower’’ ve ‘’Palladium Antakya AVM’’ projelerine ödül verildi.

GÜNEYİN İNCİSİ ANTAKYA’YA 150 MİLYON DOLARLIK YATIRIM

20.09.2013
Tahincioğlu, 2008 yılında İstanbul Ataşehir’de açılan Palladium AVM’nin başarısını, bu projedeki ortağı OTA Antakya ve Gençoğlu ile birlikte Antakya’ya taşıyor. “Palladium Antakya” adıyla 150 milyon dolarlık bir yatırımla hayata geçirilecek olan alışveriş merkezi kapılarını 9 Ekim Çarşamba günü misafirlerine açıyor.

A+ OFİS PROJESİ NİDAKULE GÖZTEPE’DE YAŞAM DÜNYA DEVİ MARKALARLA BAŞLADI!

02.07.2013
Ofis projeleri geliştirme alanında yaptığı yatırımlar ile dikkat çeken Tahincioğlu, İstanbul Göztepe’de hayata geçirdiği A plus ofis projesi Nidakule Göztepe’de dünyanın önde gelen uluslararası firmalarıyla kapılarını açtı.

EMLAK KONUT GYO’NUN ATAŞEHİR İHALESİ’Nİ TAHİNCİOĞLU – KOZKEN İNŞAAT ORTAKLIĞI KAZANDI!

28.03.2013
Tahincioğlu - Kozken İnşaat Ortaklığı, Emlak Konut GYO tarafından düzenlenen “İstanbul Ataşehir Batı Bölgesi 1. Kısım 6. Bölge Arsa Satışı Karşılığı Gelir Paylaşımı İşi” ihalesini, açık artırmada verdiği 525 milyon 500 bin TL teklifle kazandı. Anadolu Yakası’nın en güçlü ofis gayrimenkul yatırımcısı olan Tahincioğlu, Ataşehir bölgesinde uzun yıllardır proje geliştiren firma olarak bu ihale ile büyümeye devam ediyor.

TAHİNCİOĞLU, 12-15 MART’TA CANNES MIPIM 2013 FUARI’NDA!

28.02.2013
Tahincioğlu, Anadolu Yakası’nda yer alan Palladium Tower projesiyle Mipim 2013 Fuarı’nda Mipim Fuarı’nda ana fuar binası Riviera Hall’de R29-39 numaralı, COH Türkiye Çadırı’nda ise RSV 15 numaralı standında uluslararası yatırımcılarla bir araya gelmeye hazırlanıyor. Tahincioğlu aynı zamanda Mipim 2013 fuarının çanta sponsorluğunu da üstleniyor.

A+ OFİS PROJESİ NİDAKULE GÖZTEPE’DE SATIŞLAR BİTTİ; KİRALAMALAR BAŞLADI!

06.02.2013
Anadolu Yakası’nın 120 milyon dolar değerindeki en prestijli ofis projelerinden biri olan A+ hizmetler sunan güvenilir ve konforlu ofis projesi Nidakule Göztepe; merkezi lokasyonu, sosyal kullanım alanları, LEED sertifikası ve Uzakdoğu Felsefesi Feng Shui’ye uygun tasarımı ile İstanbul’un ofis hayatına yeni bir soluk kazandırıyor.

TAHİNCİOĞLU,GLOBAL REAL ESTATE INSTITUTE FUARI’NIN ÇEVRE DOSTU SPONSORU OLDU

03.01.2013
Ticari gayrimenkul alanında gerçekleştirdiği yatırımlarla dikkat çeken Tahincioğlu, dünyanın önde gelen gayrimenkul yöneticilerinin 8-9 Ocak’ta bir araya geleceği Global Real Estate Institute (GRI) Konferansları’nın 2013 yılı çevre dostu sponsoru oldu.